Post

Odkryj gorętszy seks oralny z tymi gadżetami erotycznymi

Gdyby było więcej przyjemności, chciałbyś o tym wiedzieć, prawda? Seks-zabawki są kooperantami w naszej przyjemności, nie konkurentami. Seks-zabawki wytwarzają doznania, tekstury i presję, które pomagają w stymulacji naszego ciała, aby zmaksymalizować przyjemność. Dodawanie zabawek seksualnych do seksu oralnego może prowadzić do większego podniecenia, bardziej intensywnych orgazmów i większej kreatywności erotycznej w cunnlinugs, analingus i blow jobs. Jest to również sposób na zmniejszenie kontaktu z płynami płciowymi dla bezpiecznego seksu. Więc zbadajmy kilka zabawnych sposobów, aby pomóc przyprawić seks oralny z zabawkami seksualnymi.

RĘKAW DO PENISA
Chcesz przyprawić lanie? Spróbuj użyć rękawa do penisa. Rękawy penisa lub koguta są wykonane z miękkiego i elastycznego materiału, który tworzy poduszkę tekstury i ciepła wokół wału penisa. Cock stroker zabawki mogą być używane do dodania nowych wrażeń fellatio podczas dłoni i ustach technik combo. Mogą one również dodać dodatkowy nacisk na penisa, gdzie ręka może się łatwiej zmęczyć, np. podczas dłuższej sesji seksualnej, lub z powodu zapalenia stawów. Użyj smar na wewnętrznej stronie udaru, aby zapobiec tarciu i poprawić teksturę pracy ręki. 

Niektóre mają otwór na górze, a niektóre wychodzą na głowę penisa. Użyj tulei koguta do głaskania wału penisa, podczas gdy usta ssie i lizanie głowy penisa. Good Head Helper Sleeve jest tej samej szerokości, co ręka, więc zajmie tyle samo długości penisa, co twoja ręka, pozostawiając dużo miejsca na ustach i / lub długość ruchu głaskania. Jeśli rękawa penisa przechodzi przez głowę penisa, to dodaje ssania i można stymulować kulki lub podstawy wału z ustami podczas głaskania z rękawa penisa. 

Każdy ma tyłek i każdy tyłek jest potencjalnie źródłem przyjemności. W odbycie znajduje się wiele zakończeń nerwowych, które mogą być stymulowane zewnętrznie za pomocą wibratorów, a wewnętrznie za pomocą butt buttów. 

Jeśli Twój partner jest do odbierania stymulacji odbytu, podczas gdy Ty dajesz im seks oralny, możesz użyć wibratorów z zaokrąglonymi i miękkimi końcówkami, aby naciskać na odbyt dla zewnętrznej przyjemności odbytu. Korzeń krocza (przestrzeń między odbytem a genitaliami) jest również bogata w nerwy, a do masażu w tym miejscu możesz użyć kostek lub wibratora. Dla posiadaczy prostaty, stymulacja krocza może zapewnić delikatną przyjemność z prostaty bez penetracji. 

Jeśli Twój partner ma ochotę na penetracyjny seks analny w trakcie ustnej rozmowy, możesz użyć zatyczek do tyłków, zabawek do uprawiania seksu z prostatą, dildos lub rimming butt plugs, aby dodać wrażeń wewnątrz tyłka, które mogą ogromnie zwiększyć przyjemność. 

ZABAWKI G-SPOT/POCHWOWE
G-spot sex zabawki, takie jak wibratory lub dildo mogą być sposobem na połączenie zewnętrznej przyjemności łechtaczki i wewnętrznej przyjemności pochwy dla sromów. G-punktowe zabawki, które są twardsze i mają lekką krzywiznę do końcówki zabawki seksualnej są najlepsze w użyciu. Bardziej miękkie zabawki, takie jak Mr. Boss lub Lush Maya mogą być używane do pchania, aby symulować doznania podczas stosunku, podczas gdy pchanie zabawki zrobić pracę dla Ciebie. Naszyjnik Crave Vesper Necklace może być noszony na szyi dawcy, aby zapewnić, że wibrator jest we właściwym miejscu dla przyjemności, gdy moment seksu oralnego prezentuje się. Komunikować się z partnerem o prędkości, głębokości i ciśnienia każdej zabawki, aby upewnić się, że uderzają w miejsca, które lubią, podczas gdy ty dajesz cunnlingus do ich clit. 

Należy pamiętać, że wibratory mogą być również stosowane na penisach podczas ustnej (lub jakiejkolwiek innej) przyjemności. Umieść wibrator delikatnie przy jądrach; użyj potężnej zabawki, takiej jak Magiczna Różdżka, gdzie podstawa penisa styka się z brzuchem; walcować zaokrąglone małe wibracje, takie jak Pocket Rocket lub Dame Zee wzdłuż wału penisa, droczyć się z uszami lub wału JeJoue Rabbit Bullet przeciwko grzbietu korony lub wędzidełka penisa. 

LUBA FLAUROWA
Dodaj inny smak do swojego seksu oralnego!  Większość prezerwatyw używanych do bezpiecznego uprawiania seksu źle smakuje i może używać niektórych dodatków smakowych. Smary smakowe dodają trochę radości do smaku twojego seksu oralnego - możesz ssać na solone karmelowe genitalia, jeśli używasz smarów smakowych!

Wybierając smakowe smary, upewnij się, że są one wolne od gliceryny i cukrów - te składniki mogą czasem zwiększać infekcje drożdżowe lub UTI u niektórych osób.

ZACISKI
Przenieś stymulację do innych stref erogennych podczas podawania doustnego partnera. Dla niektórych osób przyjemność z jamy ustnej w połączeniu z przyjemnością sutkową jest bardzo budująca. Spróbuj użyć wibrujących zacisków sutkowych, które mają regulowaną siłę zacisku.

Jeśli zamierzasz zainwestować w odkrywanie seks-zabawek, chcesz mieć pewność, że robisz swoje, aby je pielęgnować, sprzątać i odpowiednio przechowywać. Jeśli dzielisz się zabawkami seksualnymi, pamiętaj o bezpiecznym seksie i zdrowiu seksualnym, ponieważ zabawki mogą przenosić płyny i bakterie między partnerami i między dziurami (trzymaj rzeczy tylko w tyłku!) - możesz rozważyć założenie prezerwatywy na zabawki seksualne i zmienić ją, gdy trafi do nowego otworu na tym samym lub innym ciele. 

Zacznij powoli mieszać rzeczy z rutynowej rutyny go-to przyjemność - może się okazać, że ty i/lub twój partner utknęli w twojej głowie na początku: to jest normalne, gdy próbujesz czegoś nowego. Zdejmij presję, zostaw oczekiwania na orgazm w drzwiach i ciesz się ciekawością nowych doznań związanych z seksem oralnym!

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz