Post

Ulepszenie orgazmów oralnych: Metoda Kivina

Co to jest Metoda Kivina?

W najprostszych odpowiedziach, Metoda Kivina jest wtedy, gdy osoba daje kogoś z sromem cunnilingus, na boki!

Więc, podczas gdy ty lub twój partner możecie absolutnie uwielbiać zjadać, jak wiecie jak... prosto między nogami, metoda Kivina jest nowym sposobem na doświadczenie cunnilingus. I pewnie jest o wiele lepsza niż to, do czego przywykłaś!

Wynalazca tej metody cunnilingus jest nieznany, szkoda, bo szczerze mówiąc, zasługuje na drinka lub pudełko czekoladek, ale tak czy inaczej... podziękujesz nam później za wprowadzenie! 

Jak wykonywać Metodę Kivina

Aby praktykować tę nową, sosową pozycję, osoba uprawiająca seks oralny będzie ustawiała swoje ciało prostopadle do partnera, a nie równolegle. 

Premia? Daje to dawcy łatwy dostęp do krocza, wrażliwego miejsca pomiędzy sromem a odbytem. 

Dlaczego to jest dobre? Końcówki nerwowe krocza są obciążone, co oznacza, że jest to hotspot dla wszelkiego rodzaju przyjemności.

Dla uproszczenia, oto przewodnik, krok po kroku, jak postępować z metodą Kivina:

  • Krok 1: właściciel sromu otrzymujący pokarm doustny powinien być na plecach z podniesioną jedną z nóg.
  • Krok 2: osoba przyjmująca jamę ustną powinna być ustawiona pod podniesioną nogą bokiem w taki sposób, aby jej usta były skierowane w stronę sromu.
  • Krok 3: Dawca wywiera stały, pożądany nacisk na krocze jednym lub dwoma palcami podczas przesuwania języka w górę i w dół sromu.

Korzyści płynące z zastosowania Metody Kivina

Co sprawia, że ta metoda wyróżnia się od twojej zwykłej rutyny seksu oralnego? Cóż, są 4 powody, dla których warto spróbować tej metody...

  1. Jak wspomniano, krocze jest łatwo dostępne. Ten obszar jest często pomijany podczas gry wstępnej, a po dodaniu do Twoich wybryków na dobranoc, może tworzyć jeszcze silniejsze orgazmy.
  2. Kiedy ktoś jest na tym stanowisku, ma nieprzerwany dostęp do pięknego sromu swojego partnera. I oczywiście, wiele osób od razu myśli o tym, aby przejść do łechtaczki, ale kiedy srom jest chwalony w całej swojej okazałości (wargi sromowe, łechtaczka i kopiec łonowy), odbiorca może doświadczyć większego błogostanu i mocniejszych kulminacji. 
  3. Dla niektórych właścicieli sromów bezpośrednia stymulacja łechtaczki może być zbyt intensywna, co prowadzi do nieprzyjemnych doświadczeń. Kiedy jednak idziesz po złoto pod innym kątem, możesz delikatnie lizać, bawić się i masować cały obszar, a nie tylko łechtaczkę.
  4. Wielu właścicieli sromów może mieć szczególną stronę łechtaczki, z której czerpią największą satysfakcję. Częścią zabawy jest odkrywanie, która strona jest, lub można po prostu poprosić ich wcześniej, aby zapewnić przyjemność.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz