Post

Przewodnik po łączeniu gadżetów do łechtaczki i punktu G

Zrób dobrze swojej wedżajna

Jakby seks-zabawki nie były już tabu, myśl o używaniu więcej niż jednej jednocześnie może nigdy nie przyszła ci do głowy.

Prawda jest taka, że używanie kombinacji zabawek może podnieść Twoją przyjemność i pomóc Ci odkryć podniecenie, którego wcześniej nie odkrywałeś. Orgazmy łączone stanowią 27% orgazmów kobiecych i są bliskie sekundy w porównaniu z orgazmami tylko łechtaczkowymi. Sama ta liczba jest tym większym powodem, aby wypróbować więcej niż jedną zabawkę seksualną!

Zabawki łechtaczkowe (Clitoral Toys)
SILA

SILA to jeden z najnowszych masażystów łechtaczkowych LELO. Został uformowany jako "małe rodzeństwo SONY", ponieważ jego technologia, podobna do SONY, wysyła fale dźwiękowe do łechtaczki. SILA nie tylko stymuluje więcej łechtaczki w porównaniu z zabawkami, które po prostu wibrują "czubkiem góry lodowej", ale jest również stworzona dla tych, którzy lubią rozgrzewkę. Nie zawsze musi to być wyścig do mety! SILA może być używana do obrzeża, które jest formą masturbacji, która powoduje bardziej intensywne i długotrwałe orgazmy. 

Jeśli jesteś bardziej powolnym i zmysłowym typem kochanka, SILA oferuje delikatne fale poprzez 8 różnych ustawień przyjemności. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się, nałóż trochę smaru i odkrywaj doznania jak nigdy dotąd.

LELO Sona 2

Jak wspomniano powyżej, SONA 2 jest znana zarówno wśród sexpertów, jak i początkujących, dzięki swojej intensywnej, głębokiej stymulacji. Podczas gdy SILA jest przeznaczona dla tych, którzy wolą stopniowe, kpiące budowanie, SONA 2 jest przeznaczona dla tych, którzy pragną orgazmu, który ogarnia całe ich ciało. Jeśli wiesz, że lubisz trochę mocy na łechtaczce, SONA 2 nie zawiedzie Cię. 

SONA 2 zawiera również unikalną technologię zwaną Cruise Control. Zasadniczo, zabawka ta pozwala zaoszczędzić 20% swojej całkowitej mocy na punkcie kulminacyjnym. W jaki sposób? Zabawka uwalnia te dodatkowe 20%, gdy mocniej dociskasz ją do ciała. W ten sposób zabawka zachowuje swoją intensywność, podczas gdy inne zabawki zmniejszają swoją moc.

"punkt-G" Zabawki

LELO GIGI 2

GIGI 2 jest tak samo ładny jak skuteczny. Elegancki wygląd może na pierwszy rzut oka wyglądać prosto, ale spłaszczona końcówka służy do precyzyjnej stymulacji tego, co większość kobiet nazywa "G-spot", czyli obszaru na przedniej ścianie wewnętrznej, który może być bardzo przyjemny. 

Jego rozmiar (3,7in. / 95mm długości) jest idealny dla tych, którzy dopiero zaczynają używać zabawek seksualnych i tych, którzy uważają się za ekspertów od przyjemności. Jest to również świetny rozmiar do wykorzystania w połączeniu z zabawką dla łechtaczki i ma łatwy interfejs, który można kontrolować jednym palcem, dzięki czemu można bez przeszkód wspinać się na szczyt! 

MONA Wave

Przygotuj się do jazdy na fali! MONA Wave zawiera charakterystyczną technologię WaveMotion, która naśladuje ruch palców kochanka "come hither". Ten mały przyrząd do robienia przyjemności jest polecany dla tych, którzy są pewni swojej G-spotowej przyjemności.

Jest nieco dłuższy niż GIGI 2 po włożeniu do środka (5.1in. / 130mm), ale zawiera te same łatwe w użyciu elementy sterujące. I jak wszystkie zabawki opisane w tym artykule, MONA Wave jest w 100% wodoodporna, więc już nigdy więcej nie będziesz miał nudnej kąpieli ani prysznica.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz