Post

Gra sutkami: Brama do zwiększonego podniecenia!

Często patrzymy na kobiece piersi jako seksualną część ciała, zapominając, że sutki są również źródłem pożywienia dla potomstwa. Duże, pełne piersi i twarde sutki mają zdolność doprowadzania ludzi do szaleństwa, podczas gdy niektóre kobiety mogą nawet osiągnąć punkt kulminacyjny po samej stymulacji sutka. Zasadniczo, sutki kobiety są cudowne i piękne.

Ale co z mężczyznami? Oni też mają sutki, prawda? Dlaczego? Cóż, sutki są również uważane za strefę erogenną dla mężczyzn, ale tak naprawdę nie mają żadnego celu... tak jak łechtaczka (poczekaj, czytaj dalej). 

Więc dlaczego mężczyźni mają sutki? Co ciekawe, sutki powstają we wczesnym okresie ciąży, zanim geny odpowiedzialne za rozwój narządów rozrodczych zaczną działać, pozostawiając sutki obu płci.

Tak czy inaczej, jest to dane, że sutki, zarówno na mężczyzn jak i na kobiety, mogą być źródłem przyjemności podczas zabawy... nieco niedocenianym źródłem przyjemności! 

Czy wiesz, że sama tkanka sutkowa jest w rzeczywistości tkanką erekcji, tak jak łechtaczka i penis? Oznacza to, że po stymulacji, stają się one wypełnione krwią, wzwodny, a czasami wrażliwe. 

Twój przewodnik

Krótko mówiąc, długa historia, stymulacja sutków może być dobrą zabawą dla wszystkich zainteresowanych. Dlatego też opracowaliśmy mały przewodnik na temat zabawy sutkami, abyście mogli pokochać te tatuaże podczas gry wstępnej i nie tylko.

Stań się przystojny dziś

Nurkowanie bezpośrednio do sutków jest w porządku, ale prawdopodobnie nie jest to najlepszy sposób na budowanie napięcia seksualnego i czerpanie pełnych korzyści z zabawy w sutki. Zacznij powoli od pieszczot okolic/pęsów, zanim przejdziesz do szerszych uderzeń sutka. 

Na początku staraj się unikać stymulacji brodawek sutkowych w sposób punktowy, tak aby regulacja tego obszaru wymagała czasu. Pamiętaj: to jest podróż, a nie wyścig.

Języki dokuczające (Teasing Tongues)

Kiedy już będziesz miał pełne ręce roboty, możesz zacząć używać języka do stymulacji sutków. Spróbuj użyć silnego, spiczastego języka do migotania, płaskiego języka do lizania, a dyskietki języka do kolan. Okrążanie go językiem jest również świetną techniką. 

A jeśli ty i twój partner jesteście w to zamieszani, możecie upierać się przy skubaniu lub gryzieniu sutków dla jeszcze większej stymulacji.

Zapomnij o tarciu

Sutki są świetne i w ogóle, ale one też mają swoje wady... czyli zdolność do szarpania. Gdy sutki są nadmiernie stymulowane, powoduje to duże tarcie, które może być bardzo niewygodne. 

Aby to ograniczyć, rozważ użycie swojego ulubionego lubrykatu. Nie masz ulubionego? Smar na bazie silikonu zawierający witaminę E nie tylko zmniejszy lub usunie efekty tarcia, ale również pozostawi sutki dobrze nawilżone. Możesz też spróbować aromatyzowanego lubrykatu, który jest przysmakiem dla każdego.

Zaciski!

Zabawa w sutki nie polega tylko na tym, by być przystojnym lub używać języka! Można również eksperymentować z różnymi rekwizytami i zabawkami, które niektórym z nich wydają się niezwykle podniecające. 

Zaciski sutkowe nie tylko zapewniają silniejszą stymulację, ale również dają możliwość korzystania z gry sutkowej bez użycia rąk. Są tony do wyboru, wszystkie z różnym stopniem ściśnięcia i ciśnienia, więc znalezienie swojej muzy jest również częścią zabawy. 

Najważniejsze jest jednak, aby zaciskać się bliżej czubka brodawki sutkowej, w przeciwieństwie do podstawy. Ten drugi uwięzi krew w brodawce sutkowej, podczas gdy ten pierwszy będzie wydawał kombinację bólu i przyjemności.

Pompuj go!

Innym świetnym śmigłem do wykorzystania podczas luzowania sutków jest pompka sutkowa. Działają one poprzez zatrzaśnięcie na sutku i ssanie w celu uzyskania przepływu krwi. 

Pompy sutkowe mogą być noszone przez kilka minut, aby doświadczyć trwającej stymulacji, lub można je zdjąć, co wywołuje burzliwe uczucie.

Drugi Wiatr z Zabawkami Seksowymi

Wibrujące seks-zabawki nie są tylko dla poniżej pasa! Można używać wszelkiego rodzaju wibratorów lub seks-zabawek ssących, aby stymulować sutki też. 

Jak już wspomniano, sutki są wykonane z tkanki erekcji, podobnie jak obszary, do których zazwyczaj trafiają zabawki seksualne, co czyni je idealnymi dla sutków i otoczek. 

Chwyć różdżkę, wibrator do pocisków, zabawkę do ssania lub inny brzęczący produkt przyjemności i doświadczyć drugiego wiatru ze swoimi zabawkami seksualnymi.

Nipple Play Hot and Cold

Nipple Play Hot and Cold

Innym zabawnym sposobem na pobudzenie sutków jest gra temperatur. Ponieważ sutki są tak wrażliwe, reagują na różne rodzaje ciepła i stymulacji. Na przykład, wychodząc w zimny dzień i zauważając, że sutki są w pełni wyprostowane. I na tym właśnie polega gra temperatury.

Można eksperymentować z kostkami lodu lub z woskiem do świec, w zależności od temperatury, która łaskocze. Możesz również rozważyć użycie rozgrzewającego i chłodzącego smaru. Może on dawać uczucie ciepła po nałożeniu na sutki i uszczypnięciu, lub uczucie chłodu po nałożeniu na sutki i nadmuchaniu.

Ten jest hit-or-a-miss, przyznane, ale niektórzy przyznają, że posiadanie przekłutego sutka faktycznie zwiększa ich wrażliwość. Jeśli podoba ci się wygląd przebitego sutka, nie zaszkodzi spróbować (cóż, może trochę zaboleć). 

Pamiętaj tylko, aby dać mu czas na wyzdrowienie, zanim pozwolisz partnerowi lizać się lub bawić z nim.

Podsumowując, pomyśleliśmy, że dodamy kilka przypadkowych faktów na temat sutków, do cholery. Czy wiesz, że...

  • Twoje sutki mogą zmienić kolor z powodu różnych okoliczności, takich jak ciąża, temperatura i wiek?
  • Kobiety karmiące piersią mogą zacząć wyciekać mleko, jeśli usłyszą płacz dziecka?
  • Czy jest osoba, która trzyma Rekord Świata Guinnessa za używanie swoich sutków do uniesienia prawie 72 funtów?
  • Istnieją cztery do ośmiu typów sutków, od płaskich, wystających, odwróconych lub niesklasyfikowanych, i oczywiście możliwość, że każdy z nich jest inny, co może stworzyć osiem możliwych typów sutków?
  • Zarówno mężczyźni, jak i kobiety mają mieszki włosowe na sutkach, co oznacza, że możliwe jest posiadanie sutka z włosami?
  • 1 na 18 osób ma wiele sutków (w tym Mark Wahlberg)?

Najwyraźniej, sutki są bramą do zwiększonego pobudzenia i niektórych poważnie seksownej zabawy! Jaki rodzaj stymulacji sutków pobudza Twoją motorykę?

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz