Post

Jak duży jest przeciętny penis?

Długość penisa ma znaczenie, jednak tylko dla Panów

Według brytyjskiego psychiatry Davida Veale'a mężczyźni mają tendencję do przeceniania wielkości swojego penisa. Mimo to, martwią się, że są poniżej średniej. Veale i jego zespół postanowili uzyskać dokładne pomiary.

W ich badaniach zebrano dane na temat 15 521 mężczyzn z całego świata. Magiczne liczby? 

Badacze stwierdzili, że przeciętny wiotki penis ma 3,61 cala (9,17 cm) długości i 3,66 cala (9,3 cm) obwodu. W stanie wyprostowanym rośnie do 5,16 cala (13,1 cm) długości i 4,59 cala (11,66 cm) obwodu.

Łatwy sposób, aby zapamiętać to jest nieco ponad trzy i pół cala długości i obwodu, gdy nie w stanie wyprostowanym i erekcji dodaje około półtora cala w obie strony. 

Nie znam żadnych kobiet pod tą iluzją, ale mężczyźni, głównie heteroseksualni, mogą się martwić, że jest tam mnóstwo 10-calowych penisów. Faktycznie, wpadłbyś do górnych 5%, jeśli twój penis jest 6,3 cala (16 cm) w stanie wyprostowanym. Gwiazdy porno dostać pracę, ponieważ ich rozmiar penisa jest rzadkością. 

Jak mała jest naprawdę mała?

Mężczyźni są w dolnej 5%, jeśli masz 4 cale (10,16 cm) w stanie wyprostowanym.

Aby dokonać pomiaru, należy zacząć od kości łonowej (wcisnąć dowolny tłuszcz) i zakończyć na czubku żołędzia na jego górnej stronie. Nie należy liczyć napletków. Możesz zmierzyć obwód u podstawy lub na środku.  

Nie, rozmiar penisa nie zmienia się w zależności od wzrostu, wskaźnika masy ciała, rozmiaru buta, rasy czy pochodzenia etnicznego. 

Czego chcą kobiety? Cóż, tak, niektóre badania potwierdzają, że kobiety oceniają penisy poniżej średniej wielkości niżej. W jednym z badań, wykorzystując komputerowo generowane figury męskie, (nie wyprostowane) penisy zaczęły uzyskiwać niższe oceny około 3 cali (7,62 cm). Ale większy penis pomógł zwiększyć oceny więcej - i mniejszy penis bolało oceny mniej - jeśli liczba była wyższa i fitter. I nawet największy penis na świecie nie zrobi wiele dobrego dla faceta, który nie jest inaczej atrakcyjne.

Oczywiście, preferencje kobiety oglądającej filmy wyświetlane na ścianie nie wskazują na to, jak będzie się ona czuła w rzeczywistości. Jest wiele sposobów, by się cieszyć. Jeśli martwisz się o swój rozmiar, pomyśl o tym, by być bardziej uważnym.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz