Post

Analne koraliki dla lepszego seksu i przyjemności

Dlaczego pobudzanie analne?
Sus jest naturalną strefą erogenną ze względu na wysokie stężenie zakończeń nerwowych, podobną do tej w łechtaczce lub penisie. Okazuje się, że to nie wszystkie hype czy pornograficzne ideały po wszystkim. Sus jest niezwykle wrażliwy na nacisk i dotyk, co może znacznie zwiększyć doznania, zwłaszcza w połączeniu z innymi formami stymulacji. 

Ostatnie badanie orgazmu przeprowadzone przez LELO wykazało, że druga po stymulacji łechtaczki, wielokrotna stymulacja (łechtaczki i pochwy lub łechtaczki i odbytu) stanowi 27% orgazmów. Nie oznacza to, że stymulacja odbytu ogranicza się do osób z sromem. Chociaż masaż prostaty istnieje od samego początku, to jednak dopiero niedawno znalazł się w centrum uwagi. Tak więc, niezależnie od Twojej anatomii, gra w odbyt jest warta ujęcia, nawet jeśli wpływa na srom i penisy na różne przyjemne sposoby.

Co to są koraliki analne?
Koraliki analne to zabawki seksualne, które składają się ze sznurka koralików, które są wkładane do odbytu i wyciągane w celu stymulacji okolicznych zakończeń nerwowych. W odróżnieniu od koralików na tyłku, koraliki analne zapewniają stymulację poprzez ruch wkładania i wyjmowania. 

Jak dokładnie działa LELO Beads Noir?

Kiedy wybierasz swój pierwszy zestaw koralików analnych, jakość jest drogą do sukcesu. Oczywiście odbyt może wytrzymać uderzenie (dosłownie), ale wszystkie seks-zabawki, które wkładamy do naszego ciała, powinny być wykonane z materiału w 100% bezpiecznego dla ciała. Koraliki LELO Noir to nie tylko niesamowicie seksowne akcesoria zwiększające przyjemność, ale także wykonane z silikonu ABS z mocnym sznurkiem. Półprzezroczysta czerń sprawia, że są one również szczególnie wygodne do zabawy tyłem do kierunku jazdy. 

Koraliki LELO Noir są nie tylko świetne dla przyjemności analnej, ale również podwójne jak Ben Wa Balls, co oznacza, że mogą być używane jako ćwiczenia Kegel lub pochwy gry wstępnej, jak również! Podstawowa technologia kryjąca się za wszystkimi kulkami LELO pochodzi z energii kinetycznej powstałej z wewnętrznej piłki toczącej się wokół zewnętrznej obudowy. Zasadniczo, wysyła wibracje, które angażują pochwy lub odbytu, w zależności od tego, co stymulacji jesteś po.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz