Post

Za wszystkimi pytaniami dotyczącymi seksu analnego (Pytania i odpowiedzi Dr. Zhana)

Sex analny bez tajemnic, poradnik praktyczny

Witam wszystkich, tu Dr. Zhana i jestem tak podekscytowana naszym dzisiejszym pytaniem i odpowiedzią na temat gry analnej. I najwyraźniej wy również, ponieważ otrzymałem więcej pytań na ten temat niż jakikolwiek inny, który kiedykolwiek zrobiłem! Więc chodźmy!

Q: Czy to może być przyjemne dla kobiet?

Zacznijmy od podstawowego pytania: "Czy to może być przyjemne?" i odpowiedź brzmi absolutnie tak! Oczywiście, penetrujący seks analny dla osób z penisami może być całkiem przyjemny, ale chłonny seks analny może być również niewiarygodnie przyjemny dla kobiet, mężczyzn i wszystkich osób z odbytem. Wszyscy mamy w tej dziedzinie zakończenia nerwowe, które przy odpowiedniej stymulacji są niesamowite, niezależnie od płci czy orientacji seksualnej. A dla osób bez penisów, takich jak ja, pegging (penetrujący seks analny z zabawkami) może być również super zabawą!

P: Czy możliwy jest orgazm z chłonnej gry analnej?
Absolutnie! Ja orgazmuję za każdym razem, gdy uprawiam seks analny. Teraz powiedziałbym, że większość ludzi, którzy przychodzą podczas chłonnego odbytu, robi to poprzez połączenie stymulacji analnej i stymulacji narządów płciowych, jak dotknięcie ich łechtaczki lub penisa, lub przy użyciu wibratora w tym samym czasie są one penetrowane analnie. Możliwe jest również, że pochodzą one z samej stymulacji analnej i jest wiele osób, które to zgłaszają.

P: Nigdy nie próbowałem... czy ja przegapiłem... czy to dla wszystkich?
Podczas gdy wszyscy mamy podstawową anatomię, by cieszyć się seksem analnym, żaden akt seksualny nie jest dla wszystkich. Możesz być jedną z tych osób, które próbują i nie lubią tego. Ale jeśli nigdy tego nie robiłeś i jesteś ciekawy, bardzo cię zachęcam, żebyś spróbował i zrobił to we właściwy sposób.

P: Jaka jest właściwa droga? Gdzie/jak się zaczyna? Jestem onieśmielony na tak wielu poziomach!
Są trzy główne zasady seksu analnego. Ty 1. zaczynasz mały, 2. idziesz wolno, 3. używasz dużo smaru. 

Więc zaczynasz mały, z palcem, potem dwa, może mały korek do tyłka... Nie zaczynasz próbując dopasować masywnego 10-calowego dilda, jak widzisz w pornosach, albo nawet zwykłego kutasa. Wewnętrzne i zewnętrzne zwieracze pełnią bardzo ważną funkcję polegającą na utrzymywaniu rzeczy w środku przez większość czasu, musisz je stopniowo otwierać.
Więc nie spiesz się. Rozbudzaj swojego chłonnego partnera, zrób dużo gry wstępnej, zrób kilka rimmingów (akcja "język na wierzchu"). A potem powoli rozwijaj się do coraz większych rzeczy wewnątrz, dając partnerowi chłonnemu wystarczająco dużo czasu na dostosowanie się, aby jego zwieracze mogły się otworzyć i odprężyć. W przeciwnym razie to będzie bolało, a seks analny nie powinien boleć. Możesz czuć się trochę niezręcznie, ale nie powinno boleć, jeśli robisz to dobrze, jeśli robisz to powoli. Niektórzy ludzie będą potrzebowali kilku minut, zanim się otworzą, inni mogą potrzebować kilku sesji, aby móc się w pełni zrelaksować. Bądź cierpliwy i pozwól, aby chłonny partner nadał tempo.
 I w końcu, nie krępuj się lubrykantem. Jeśli chodzi o seks analny, za dużo smaru jest prawie wystarczające. Smarowanie odbytu nie wytwarza własnego smarowania, a ślina zazwyczaj nie jest wystarczająca, zwłaszcza dla początkujących. Więc smarować. Jeśli chłonny partner prosi o więcej środka nawilżającego, daj mu więcej środka nawilżającego. 
P: Najlepszym środkiem nawilżającym do gry analnej jest...
Kiedy nie używam zabawek silikonowych, lubię używać silikonowego lubiku do analu, ponieważ trwa on dłużej. Ale jeśli używasz zabawek silikonowych, jak każda z zabawek LELO, to chcesz użyć środka na bazie wody. Osobiście bardzo lubię własny smar LELO, ale każdy smar na bazie wody, który ci się podoba, zrobi to. 

P: Nowość w grze w prostatę. Jak się zaczyna?
Jeśli masz prostatę, to chłonny seks analny powinien czuć się jeszcze lepiej, ponieważ masz cały oddzielny organ, który po stymulacji może czuć się niesamowicie. A najlepszym sposobem na to jest dostanie się od wewnątrz, przez odbyt. Zacznij od użycia dwóch palców w jednym ruchu. Możesz również użyć specjalnych zabawek stymulujących prostatę (zarówno wibrujących, jak i niewibrujących), które są zazwyczaj zakrzywione w odpowiedni sposób, aby uderzyć w prostatę.

P: Jakie są najlepsze zabawki seksualne dla mężczyzn?
LELO rzeczywiście ma wiele zabawek, wibratorów, które zostały zaprojektowane specjalnie do stymulacji prostaty. Ale mogą one być używane analnie przez każdego, niezależnie od tego, czy masz prostatę, czy nie. Używam ich na wszystkich rodzajach ciał. 

Jeśli jesteście początkujący, gorąco polecam zacząć od Billy'ego. To moja ulubiona zabawka dla początkujących, ponieważ ma absolutnie idealny rozmiar. Świetnie jest też używać go na początku sesji, zanim przejdziesz do czegoś większego, jeśli masz zamiar to zrobić. A potem, jeśli jesteś gotowy na coś większego, jest Loki i Hugo. Loki jest świetny do samostymulacji, ponieważ ma ten ładny uchwyt, lub do gry partnerskiej, w której używasz swojej ręki. A Hugo jest niesamowity do gry partnerskiej bez użycia rąk, ponieważ wchodzi i jakby tam zostaje, więc możesz robić inne rzeczy, takie jak penetracja pochwy lub możesz zabrać go do restauracji i grać z pilotem. Zrobiłem z nich tak wiele kilometrów...

P: Czy odbyt może ulec uszkodzeniu w wyniku zbyt częstego stosowania masażysty prostaty?
Nie, tak jak wibratory łechtaczki nie uszkadzają łechtaczki, tak wibratory analne nie uszkadzają odbytu. Sama wibracja nie uszkadza tych obszarów. Niektórzy ludzie po prostu martwią się o fizyczne w i na zewnątrz i do tego mówię: "Słuchaj, coś, co ten rozmiar wychodzi z odbytu na co dzień i że nie powoduje żadnych szkód, dlaczego coś się dzieje w powodować szkody? Jeśli rozciągasz odbyt za pomocą przedmiotów, które są daleko poza normalnym rozmiarem, to długotrwałe używanie tego może spowodować jakieś szkody.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz