Post

Leczenie Anejakulacji

Istnieje kilka opcji leczenia dla mężczyzn z anejakulacją, których głównym celem jest pobranie spermy do sztucznego zapłodnienia.

Anejakulacji sytuacyjnej można często zapobiegać lub leczyć prostymi metodami, które sprawiają, że mężczyzna czuje się bardziej komfortowo (np. cicha klinika bez kolejek, lub mężczyzna pobierający próbkę nasienia w domu). Jeśli anejakulacja sytuacyjna wynika z przyczyn psychologicznych, często można ją leczyć za pomocą prostych środków, takich jak poradnictwo psychologiczne lub seksualne. Powinieneś porozmawiać z lekarzem o tym, co jest dla Ciebie odpowiednie.

Gdy przyczyną anejakulacji jest problem fizyczny, należy skonsultować się z lekarzem, aby dowiedzieć się, co dokładnie się dzieje i jakie działania można podjąć. Leczenie może być tak proste, jak zmiana na inny rodzaj leku po konsultacji z lekarzem. Może być konieczne ograniczenie lub zaprzestanie picia alkoholu lub przyjmowania innych leków bez recepty.

Dla innych fizycznych przyczyn anejakulacji, leczenie jest użycie wibratora (zwany stymulacja wibracyjna prącia). Z tego leczenia, wibracje podróżować wzdłuż nerwów czuciowych do rdzenia kręgowego, aby spowodować wytrysk. Specjalnie zaprojektowany wibrator stosuje wibracje do czubka penisa i najbliższej okolicy. Stymulacja wibratorem powoduje ejakulację u około 60% mężczyzn. U mężczyzn z urazami rdzenia kręgowego, w zależności od poziomu urazu, technika ta może nie działać.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz