Post

Dowiedz się i pokochaj siebie: Seks zabawka lepsza niż oral?

Zabawka erotyczna dla przyjemnej zabawy

Jeśli jesteś dumnym posiadaczem sromu, pozwól mi wziąć alleluję! Na początek, są cholernie piękne, prawda? A po drugie, ciągle uczymy się nowych sposobów na doświadczanie przyjemności z tym małym słodkim miejscem. To nie tylko to, ale posiadanie sromu jest w zasadzie super mocarstwem samym w sobie!

Dlatego właśnie LELO zrewolucjonizowało grę, jeśli chodzi o lizanie się! I pewnie, twój partner może być królem lub królową, która chce cię wylizać z języka, ale na te mroźne, zimowe noce (lub beztroskie letnie dni), kiedy po prostu masz ochotę się poczęstować, co jest lepsze niż sex-zabawka, która naśladuje uczucie bycia zjedzonym? Niewiele!

Ale zanim zaczniemy i pochwalimy wszechmocny symulator seksu oralnego LELO, przyjrzyjmy się pewnym obawom i zmartwieniom, które niektórzy mogą mieć w odniesieniu do swoich kawałków. Aby uspokoić twój umysł...

Każdy ma zapach

To normalne. Każdy srom ma zapach, a nie każdy pachnie tak samo. Może to być słony, miedziany, a nawet piżmowy lub skórzany zapach. I jeśli ktoś, kto na ciebie zejdzie, zrobił to już wcześniej (lub przeczytał książkę/ miał przyzwoitą edukację seksualną), będzie wiedział o tym. 

Jedyny czas, aby się o to martwić, to moment, kiedy zauważasz rybi zapach, któremu towarzyszy niezwykła wydzielina lub swędzenie. 

Każdy ma jakiś smak

Znowu to normalne. A smak twojego sromu może się zmieniać z dnia na dzień. Takie rzeczy jak dieta, poziom nawodnienia, leki i cykl miesiączkowy mogą mieć wpływ na smak Twojego sromu.

Nie wszystkie waginy wyglądają tak samo.

Podczas gdy wszystkie cudowne, nie ma dwóch takich samych sromów. Są labiady nisko zawieszone, krótkie labiady, zakrzywione labiady i asymetryczne labiady. Również kolor i rozmiar różni się w zależności od osoby. 

W związku z tym, ORA 3 jest idealnym małym, przyjemnym produktem, który nie tylko pomoże Ci poczuć się bardziej komfortowo ze swoim sromem, ale także wyeliminuje wszelkie ryzyko związane z rozprzestrzenianiem się STI. Tak, dobrze słyszałaś. STI można całkowicie uzyskać poprzez seks oralny! Spójrz na to.

Przedstawienie ORA 3: Symulator seksualności werbalnej

ORA 3 jest seks-zabawką, która pomaga w nagradzanym doświadczeniu seksu oralnego, za każdym razem. Jej konstrukcja jest zgrabna, sprytnie przebrana (tzn. tak naprawdę nie wygląda jak seks-zabawka) i nie ma w niej nic oprócz zastraszania. W rzeczywistości jest to piękny produkt dla przyjemności, który czuje się miękki i wygodny w dłoni.

I jak cię to odbiera? Wykorzystuje technologię PreMotion do tworzenia mocnych i precyzyjnych ruchów obrotowych nubów! Ten nub jest płynny i o 25 procent szybszy od rzeczywistego, co zapewnia dokładną, a jednocześnie stałą przyjemność. Posiada również szeroki zakres intensywności wibracji, dzięki czemu możesz zaspokoić swoje potrzeby samodzielnie!

I tak jak wszystkie inne produkty LELO, ORA 3 jest cicha i ładowalna, co czyni ją zabawką, której można używać o każdej porze, prawie wszędzie. Jest również dumnym posiadaczem nagrody za wzornictwo, która jest uznawana i certyfikowana na całym świecie. Co za korek wystawowy, mam rację? I nie jesteśmy jedynymi, którzy tak myślą...

Ostatni recenzent powiedział:

Ostatni recenzent powiedział

 "Najlepszy Wibrator, jaki kiedykolwiek kupiłem!"

"Kupiłem LELO ORA 3 po tym jak zakochałem się w innych produktach LELO i jest to mój najlepszy zakup. Projekt jest tak zgrabny i ładny, że za każdym razem kiedy go używam, czuję się tak elegancko. Projekt sprawia, że całe doświadczenie jest tak intymne i szykowne, że jestem OBSERWOWANA! Ładowanie trwa długo, a urządzenie jest tak ciche, że korzystanie z niego jest przyjemniejsze".

Tak więc, podczas gdy wszyscy w LELO są wielkimi zwolennikami partnerskiej przyjemności, my również rozumiemy, że miłość do siebie i opieka nad sobą jest równie ważna. ORA 3 jest również świetną pierwszą seks-zabawką dla tych, którzy chcą poczuć się bardziej komfortowo i poznać swoje ciało. 

Krótko mówiąc, jeśli jesteś właścicielem sromu i masz nadzieję, że jeszcze bardziej zgłębisz swoje ciało, gorąco polecamy ten skromny, a jednocześnie potężny produkt dla przyjemności. 

Ponadto, oto kilka innych sposobów, aby objąć swoje piękne ciało!

Naprawdę? Spójrz na swoją waginę
To może być super uprawnienie, aby chwycić za lustro i naprawdę spojrzeć na swój srom. Według Megan Stubbs, seksologa i specjalisty od wizerunku ciała:

"Uspokójcie się i dajcie sobie z tym spokój. Im bardziej czujesz się komfortowo ze swoim sromem, tym bardziej komfortowo będziesz się nim dzielił z kimś innym."

Praktyka Pomiaru Oddechu
"Niepokój to nie tylko coś, co dzieje się w twojej głowie, to coś, co powoduje reakcję łańcuchową w całym twoim ciele", mówi Cassandra Corrado, edukatorka seksu. "Kiedy czujesz niepokój, twoje tętno przyspiesza i twój mózg zaczyna skanować w poszukiwaniu jakichkolwiek zagrożeń. Aby przeciwdziałać fizycznym efektom lęku, weź głęboki oddech."

Możesz przećwiczyć mierzenie oddechu przez wdech na trzy, wstrzymanie oddechu na trzy sekundy, a następnie wydech na sześć sekund. Pomoże to zrelaksować twoje ciało, dając trochę odpoczynku twojemu mózgowi.

Bądź obecny
Trudno jest czuć się podnieconym lub kulminacyjnym, gdy jesteś zajęty myślami z przeszłości lub przyszłości. Praktykowanie medytacji i uczenie się, jak być naprawdę w tej chwili, pomoże ci ustalić priorytety tu i teraz. 

Spróbuj naprawdę skupić się na przyjemności, która ma miejsce, niezależnie od tego, czy są to miękkie czy intensywne wibracje, uczucie oddechu partnera, czy ruch zabawki lub języka.

Kochaj swoje ciało (jeszcze bardziej)
Kochanie twojego ciała nie zawsze jest łatwe, a prawie każdy doświadczył jakiejś formy niezadowolenia ciała w swoim życiu. Niestety, nie ma szybkiego rozwiązania problemu z kochaniem swojego ciała (nawet więcej). 

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz