Post

Skujcie się! Włączenie Kajdanek do swojego życia seksualnego

Zabawa w krępowanie i uległość

Jest po prostu coś w powściągliwości, co jest tak cholernie seksowne. To tantalizująca propozycja; bycie prezentowanym z przyjemnościami tuż przed twoją twarzą, a potem bycie mówionym nie. Wstrzymywanie się, aż do momentu, w którym zaczniesz odczuwać pragnienie, a potem bycie rozluźnionym.

Najlepszym sposobem na zabawę z powściągliwością jest włączenie kajdanek do gry wstępnej i kochanie. Prawdopodobnie już wcześniej widziałeś lub słyszałeś o tej koncepcji jako o części BDSM, a jeśli miałeś ochotę na tego typu rzeczy, kajdanki lub ograniczenia są idealnym miejscem na początek. Jednakże, nawet jeśli na powierzchni wydają się one dość oczywiste, jest kilka rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim zaczniesz stosować ograniczenia i kajdanki.

Oczywiście wprowadzenie pozycji, która daje jednemu partnerowi władzę nad drugim przedstawia brak równowagi w sypialni, więc zanim nawet kupisz parę kajdanek do sypialni, będziesz musiał najpierw przeprowadzić dyskusję z partnerem na ten temat. Porozmawiaj o tym, co oboje chcecie uzyskać z tego doświadczenia, jak również o tym, kto będzie tym, który nosi kajdanki (duh). 

Zaufanie i komunikacja pomiędzy romantycznymi partnerami są niezwykle ważne, więc będziesz również poruszać takie tematy jak bezpieczne słowa i ustalać granice. Jedną z granic, którą zalecamy wyznaczyć, jest zakaz picia i zażywania narkotyków przed rozpoczęciem zabawy w kajdanki. Kombinacja alkoholu i urządzenia, które blokuje nadgarstek lub kostkę może być dość katastrofalna, a Ty chcesz uniknąć żenującej podróży na ostry dyżur. Nie chcesz stać się miejską legendą, prawda? 

Wybór twoich kajdanek

Wybór twoich kajdanek

Jak z każdą rzeczą, którą chcesz wnieść do sypialni, musisz zrobić badania, aby znaleźć właściwą rzecz, którą oboje będziesz cieszyć się. Ty i twój partner powinieneś szukać razem, patrząc na wszystkie różne kajdanki i ograniczenia, które są w ofercie, aby zdecydować się na te, które w końcu kupisz. Wspólne poszukiwania dalej zapewnia, że oboje jesteście na tej samej stronie, jak rozpocząć tę nową seksualną przygodę, a także służy jako nagromadzenie do zabawy będziesz miał, kiedy kajdanki w końcu przyjść.

Wiedz tylko, że nie wszystkie kajdanki są takie same. Zamiast zaczynać od chromowanych, metalowych kajdanek w stylu policyjnym, zacznij od czegoś delikatniejszego, co nie wymaga klucza do odblokowania. Zajrzyj do krawatów przyjemnościowych - zasadniczo długość mocnego materiału lub skóry z obrączką na jednym końcu. Można go zapiąć wokół nadgarstka, aby pasował do każdego rozmiaru i można go łatwo założyć i zdjąć. Podobnie są mankiety wykonane z miękkiego silikonu lub jedwabnych kajdanek, które są znacznie wygodniejsze dla początkujących.

Powodem, dla którego nie sugerujemy rozpoczynania od tradycyjnych kajdanek jest to, że choć możesz chcieć czegoś, co wygląda jak "prawdziwy interes", to jednak są one tworzone z myślą o niczym innym niż wygodzie. Ponadto, metalowe kajdanki, które można znaleźć na wielu stronach internetowych sklepów z zabawkami seksualnymi, są bardzo tanie i mogą pozostawić nadgarstki posiniaczone, a nawet gorzej, uszkodzone. Rozważ dobrą parę chromowanych metalowych kajdanek, na które ty i twój partner możecie skończyć studia, jeśli twoje pierwsze doświadczenia z kajdankami przekroczą twoje oczekiwania.

Rozpoczęcie pracy

Przed założeniem mankietów, Ty lub Twój partner musicie jasno określić, w jakiej pozycji chcecie się znajdować podczas noszenia mankietów. Najlepszą pozycją do rozpoczęcia jest pozycja na plecach z rękami przyciśniętymi nad głową. Użyj płyty czołowej łóżka, aby trzymać ręce w pozycji, w której będziesz pieścić i drażnić ich ciało, gdy będą szaleć z pożądania. 

Będąc w tej pozycji, dodaj opaskę na oczy, aby jeszcze bardziej ograniczyć ich zdolność do interakcji, umieszczając je jeszcze bardziej na swoje kaprysy. Kiedy Twój partner jest powściągliwy, jest to idealny moment, aby go urozmaicić - zwolnić i trochę się wstrzymać - i będzie w stanie rozerwać się, kiedy w końcu zostanie uwolniony.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz