Post

Zapnij się! Przewodnik dla początkujących strap-on.

Poradnik, strap-on dla początkujących

W kronikach seks-zabawek skromny pasek można uznać za prawdziwie populistyczną zabawkę: każdy może go użyć, a każdy może go użyć, niezależnie od tego, czy jest to mężczyzna, kobieta czy inna osoba.

Jednakże, z tego czy innego powodu, zapięcie paska nie jest tak powszechne jak mogłoby być. Jak na przykład, ten autor nigdy nie używał takiego paska. Szanse są takie, że ty, drogi czytelniku, też go nie użyłeś. Tak więc, aby przejść do powodów, dla których powinieneś i jak zacząć, skonsultowałem się z kilkoma znanymi portalami internetowymi, a także zapytałem kilku bardziej odważnych kolegów z biura. Więc zapnij pasy, bo zaczynamy.

Dlaczego strap-ony są podniecające.

To, że być może nie używasz ich w swoich sesjach miłosnych, nie oznacza, że są bez swoich zalet. Kiedy zapytałam ludzi "co sprawia, że pasek jest tak ważną częścią twojego procesu kochania?", poinformowali mnie, że dodaje to wyjątkowego uroku przy wnoszeniu zabawki seksualnej do zabawy w pary w następujący sposób:

  •     Założenie paska pozwala utrzymać ręce wolne, jednocześnie sprawiając przyjemność swojemu partnerowi z wibratorem lub dildo.
  •     Przy niektórych manewrach, pasek na może być używany do podwójnej penetracji - jeden wyrostek w pochwie partnera, a drugi w jej odbycie.
  •     Noszenie paska na może pomóc niektórych mężczyzn w czasie, gdy doświadczają skutków zaburzeń erekcji.
  •     Pozwalają one na partnerów do zaangażowania się w niektórych płci zginanie lub seksualne role-playing jako partnerka dostaje do zaangażowania się w płeć "jako człowiek".

Istnieje wiele więcej powodów, dla których te pary przysięgają przez seks z paskiem na, a jeśli Twoje zainteresowanie jest pikantny wystarczająco, aby wypróbować go dla siebie, to oto kilka początkujących wskazówek dla korzystających z paska na partnera.

Po pierwsze, znaj swój typ uprzęży: pasek na konfiguracji jest najczęściej noszone uprzęże, które można umieścić wokół bioder tak, że dildo jest tylko o tym, gdzie mężczyzna penisa jest na jego ciało. Dildo jest jednym z Twoich wyborów, który następnie umieścić przez otwór w uprzęży do użytku na partnera. Uprzęże te są dostępne w 3 stylach, z których możesz wybierać:

Pasek dżokejowy: tak jak w sporcie, jest to jeden szeroki pasek wokół talii i dwa paski, z których każdy przechodzi przez jeden z policzków na tyłku.

Krótki styl: warianty uprzęży z paskiem na ramiączkach, krótki styl może wyglądać jak normalna bielizna z Y-frotte lub majtki bokserskie. Ten styl pozwala niektórym nosić dildo przez cały dzień, aby poczuć, że mają penisa lub dać wizualny efekt, że mają jeden, lub inaczej seks noszenie go.

Styl stringi: możemy tylko założyć, że jest to ulubiony styl artysty R&B Sisqo, ponieważ jest on zaprojektowany tak samo jak bielizna stringi, jednak z o-ringiem z przodu do przewlekania dildo.

Teraz, jeśli chodzi o zakup odpowiedniego paska, naprawdę musimy polecić zrobić to osobiście, w murowanym sex shopie. Znajdź go w swojej okolicy, a może zadzwoń i sprawdź, czy ma na stanie uprząż z paskiem. Ważne jest, abyś osobiście zobaczył i poczuł uprząż, zanim w nią zainwestujesz, tylko po to, abyś miał pewność, że jest ona odpowiednia. Kilka rzeczy do rozważenia przy zakupie taśmy na uprząż:

Jest regulowany, czy jeden rozmiar pasuje do wszystkich? Idealnie byłoby, gdybyś miał możliwość dopasowania go tak, aby podczas noszenia był dopasowany do Twojego ciała. Uprząż skórzana lub faux-leather prawdopodobnie będzie miała klamry, których możesz użyć do dopasowania.

Czy może pomieścić wiele rozmiarów dildo, czy tylko jeden? Niektóre uprzęże są przeznaczone do użycia tylko z jednym rozmiarem, więc należy o tym pamiętać.

Jak zaczyna się zabawa ze strap-on

Jak zaczyna się zabawa ze strap-on

Po powrocie do domu i rozpakowaniu, należy nosić go przez jakiś czas w nieseksualnym otoczeniu, aby się do niego przyzwyczaić. Może się zdarzyć, że będziesz mieć zupełnie nowy wyrostek robaczkowy, w którym to przypadku powinieneś się z nim dobrze czuć przed użyciem go na partnerze. Staraj się masturbować go, aby poczuć, jak będzie wyglądał w akcji, a kiedy poczujesz się wystarczająco komfortowo, nadszedł czas, aby włączyć go do partnerskiej zabawy.

Zacznij powoli i przez cały czas gry wstępnej zakładaj dildo na pasek, abyś zawsze był świadomy jego obecności. A kiedy przychodzi czas na penetrację, nigdy nie zapominaj, że środek nawilżający - dużo i dużo - jest Twoim najlepszym przyjacielem (i oczywiście również Twoim partnerem).

Dla początkującego psa z zapiętymi paskami jest to wypróbowany i prawdziwy sposób na rozpoczęcie pracy. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli pchanie jest dla Ciebie zupełnie nowe, ponieważ kobiety noszące paski znajdą potrzebę pchania zupełnie nowego i przyzwyczają się do niego. To, co sprawi, że całe to doświadczenie będzie przebiegać płynnie, to jasna komunikacja pomiędzy partnerami. I tak długo, jak masz ten puch, to już jesteś zdolny do wszystkiego jako para!

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz