Post

Leczenie opóźnionego wytrysku

Istnieje kilka sposobów leczenia opóźnionej ejakulacji. Leczenie jest głównie określona przez podejrzanej przyczyny problemu.

Jeśli przepisany lek jest podejrzewa się być przyczyną mężczyzny opóźnionego wytrysku, znalezienie alternatywnej recepty ze wskazówkami lekarza może zazwyczaj rozwiązać problem. Niektóre istotne recepty nie mogą być usunięte lub zastąpione, choć, więc nigdy nie należy przerywać przepisany lek bez konsultacji z lekarzem przepisującym.

Ponieważ opóźniony wytrysk i problemy z erekcją są bardzo powszechne wśród osób nadmiernie pijących, rozwiązanie tego problemu jest proste: ograniczyć picie. To samo dotyczy osób, u których zażywanie nielegalnych narkotyków jest podejrzewaną przyczyną opóźnionego wytrysku.

Ponieważ wielu ekspertów uważa, że większość problemów z opóźnionym wytryskiem wynika z przyczyn psychologicznych, doradztwo i terapia seksualna z licencjonowanym profesjonalistą specjalizującym się w tej dziedzinie jest podstawowym sposobem leczenia w celu przywrócenia pełnej funkcji seksualnych.

Ogólnie rzecz biorąc, przedmiotem wszystkich terapii psychologicznej jest stopniowe rozproszenie lęków seksualnych mężczyzny tak, że może on wygodnie climax wewnątrz jego partnera bez trudności. Jeśli mężczyzna nie jest w stanie dojść do punktu, w którym jest w stanie wytrysku wewnątrz pochwy, ale para pragnie mieć dziecko, pary te mogą osiągnąć ciążę poprzez kilka środków.

Mężczyźni ci mogą wytwarzać ejakulat za pomocą elektrycznej stymulacji obszaru prostaty, zwanej elektroejakulacją, po której zapłodnienie in vitro (IVF) może być wykonane w celu poczęcia. Jeśli to się nie uda, a płodność nadal jest problemem, możliwe jest również, aby przeszkolony lekarz wyodrębnił plemniki z jąder i zastosował sztuczne zapłodnienie w celu zapoczątkowania ciąży. Jeśli sztuczne zapłodnienie nie powiedzie się, można spróbować zapłodnienia in vitro (zapłodnienie komórki jajowej plemnikiem w probówce, a następnie wprowadzenie jej do macicy matki) lub pojedynczego wstrzyknięcia spermy.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz