Post

Podstępne sposoby na wakacyjny seks

Wakacyjna przygoda erotyczna

Spójrzmy prawdzie w oczy - tylko dlatego, że są święta, nie oznacza to, że super słodkie cielesne pragnienie intymnego spędzenia czasu z partnerem (lub, wiesz, osobą z liceum, którą widzisz tylko raz w roku) nagle przechodzi na drugą stronę. W rzeczywistości, przy całym tym stresie, jaki niosą ze sobą wakacje, i nagłym napływie czasu z rodziną, jest rzeczą naturalną, że chciałbyś wymknąć się od tego wszystkiego i przytulić się do jakiegoś skrytego wakacyjnego seksu z wybranym przez siebie od czasu do czasu hubby. Ale jak, u licha, ujdzie ci na sucho robienie niegrzecznych rzeczy, jeśli dom jest pełen, a uwaga jakoś zawsze wydaje się być skupiona na tobie?

Nie obawiaj się - jest wiele sposobów, aby wydostać się z salonu i zrobić coś bardziej... wygodnego, z kimś wyjątkowym w holowaniu. Oto kilka wskazówek, jak się z tym uporać.

Wcześnie do łóżka... Późno wcześnie.

Wcześnie do łóżka... Późno wcześnie.

Jeśli masz szczęście dzielić pokój z kimś wyjątkowym, ukrywanie się w sypialni w godzinach wolnych od pracy jest najstarszą sztuczką w książce. Znalezienie pretekstu, aby zgłosić się wcześnie wieczorem, może być najlepszym sposobem na znalezienie czasu na przytulenie się. Poza tym, gdy wszyscy jeszcze się obudzą, aby święto trwało, jest mniej prawdopodobne, że ktoś zauważy, że coś pójdzie nie tak (lub jęczy) w nocy.

A jeśli nocne spotkanie nie wchodzi w rachubę, oszczędzaj energię na rano, kiedy ty i twój partner możecie przypadkowo "spać za późno", bo byliście "po prostu tak zmęczeni" i cieszyć się odrobiną śniadania w łóżku. I, hej, może uda ci się zdążyć na brunch.

Zgłoś się na ochotnika, aby odebrać to Last-Minute Garnish ze sklepu spożywczego.

...Tylko nie bądźcie zbyt entuzjastyczni i sprawcie, by było to oczywiste! Nikt nie ma ochoty wychodzić w mroźnym chaosie bagnistego sklepu spożywczego w szczycie sezonu wakacyjnego. Więc zrób przysługę rodzinie - pozwól im zostać w domu i gościć, podczas gdy ty pójdziesz wziąć to, czego potrzebują. I hej, dlaczego nie zabrać ze sobą trochę towarzystwa (ahem), przecież nikt nie chce być sam w czasie wakacji. 

Dodatkowa premia? Nikt nie będzie pytał, na jak długo cię nie ma. "Ruch uliczny był szalony!" "A co z tymi liniami!" "Po prostu nie mogłem znaleźć żadnej świeżej pietruszki!" Upewnijcie się tylko, że wasz samochód uciekający ma przyciemnione szyby, żebyście nie dali się przyłapać na rozpakowywaniu się nawzajem, kiedy wreszcie wylądujecie w jednym z tych bardzo pożądanych miejsc na parkingu. Bezpieczniej jest jednak znaleźć ustronne miejsce, w którym można się zatrzymać i dokonać czynu, aby ktoś nie wpakował cię w kłopoty z Mikołajem.

Pomóc w kuchni... A potem "przypadkowo" wylać małe co nieco
Będziesz musiał poświęcić ładną koszulę lub parę spodni dla tego, ale co to jest dobry seks, jeśli nie trochę ryzykowny? Twoim celem jest zdjąć je tak czy inaczej, więc dlaczego nie dać sobie dobrej wymówki, żeby się pospieszyć i trochę odświeżyć? Najlepszym sposobem na to w naturalny sposób jest pomoc w kuchni. 

Załóż swoją najlepszą białą koszulę i zaproponuj zamieszać trochę sosu lub podgrzać grzane wino dla gości. Im ciemniejsze składniki, tym pilniejsza potrzeba płukania, prawda? I jest szansa, że będziesz potrzebował małej pomocy przy zdejmowaniu go. I jeżeli mieć twój partnera przychodzić z tobą pomagać jest wciąż zbyt oczywisty, próbuje koordynować twój timing tak, że właśnie tak zdarzają się być off w łazience odświeżać up w tym samym czasie. Wygodne, huh?

Daj swojemu Specjalnemu Ktośowi małą dodatkową (zdalną) kontrolę

Nie potrafisz uciec na tyle długo, by naprawdę oberwać sobie w skarpetki? Jeśli czujesz się odważny, ta nieco bardziej subtelna, ale wyjątkowo niegrzeczna opcja może być dla ciebie. Nie musisz szukać wymówki, aby uciec (nie od razu, w każdym razie), te miłe małe zabawki do zdalnego sterowania pozostają schowane tak, że nikt oprócz ciebie i bae nigdy nie będzie wiedział, co naprawdę dzieje się poniżej pasa. Upewnij się tylko, że nie dasz się zbytnio ponieść.

Pamiętaj, że święta to nie tylko czas na dawanie - zasługujesz na to, by też je dostać. A jeśli chodzi o zakradanie się w małym sekretnym czasie zabawy między Tobą a Twoim partnerem, praktyka z pewnością czyni mistrza. Pamiętaj więc, aby odłożyć na bok trochę czasu "ty" w tym sezonie świątecznym, a w trakcie tego czasu dźgać w dzwonki.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz