Post

Używanie seks-zabawek z partnerem

Sex zabawa z partnerem i jego zabawkami erotycznymi

Wprowadzanie czegokolwiek nowego do sypialni (lub gdziekolwiek indziej) może być nerwowe jak to jest, zwłaszcza jeśli chodzi o piętno tak ściśle związane z zabawkami seksualnymi. Jesteśmy tu po to, by oczyścić powietrze i zaoferować kilka wskazówek, jak komunikować nowe pragnienia z partnerem, który może nie dostrzegać potencjału, by zwiększyć przyjemność z bycia parą.

P: Jak wybrać zabawkę seksualną, która jest odpowiednia dla Ciebie, ponieważ nie jest czymś, co możesz zwrócić? 
Jeśli jesteś nowicjuszem w dziedzinie zabawek seksualnych i chcesz zdobyć grunt pod nogami, zanim zainwestujesz w całą kolekcję zabawek, polecam zacząć od produktu, który jest prosty, ale wszechstronny.  LELO's GIGI 2, na przykład, podwaja się zarówno jako masażer łechtaczki, jak i stymulator g-spot. Trzymaj GIGI 2 do góry nogami, tak aby spłaszczona końcówka wibrowała w kierunku łechtaczki.  Zapoznaj się z różnymi ustawieniami intensywności i pulsu, zwracając uwagę na to, co jest dla Ciebie najlepsze. Alternatywnie, trzymaj GIGI 2 w pozycji pionowej i umieść trzonek wewnątrz siebie, kierując końcówkę do góry w kierunku brzucha. Zauważ, czy preferujesz używanie GIGI 2 wewnętrznie czy zewnętrznie, a ta preferencja może pomóc w określeniu, w jaki rodzaj zabawki zainwestujesz następnym razem!

P: Jak przedstawić seks-zabawki partnerowi, który myśli, że są one tylko dla kobiet?
Twój partner wkupił się w powszechny mit o seks-zabawkach, a mianowicie, że zagrażają one męskości. W rzeczywistości nie ma nic z natury męskiego czy kobiecego w używaniu zabawek seksualnych. Chociaż większość firm nadal sprzedaje zabawki seksualne w różny sposób w zależności od płci, zabawki seksualne są naprawdę nie binarne. Anatomia nie determinuje płci, więc o ile nie wszystkie zabawki seksualne współpracują ze wszystkimi anatomiami, o tyle zabawki seksualne są przeznaczone dla ludzi wszystkich płci. Nierzadko zdarza się, że ludzie płci męskiej mają problem z włączeniem zabawki do swojego życia seksualnego, ponieważ ludzie płci męskiej są uspołecznionymi ludźmi, którzy uważają, że powinni być w stanie zadowolić partnera bez użycia zabawki seksualnej. Te narzucone społecznie ograniczenia nie służą jednak nikomu. Otwarcie twojego repertuaru seksualnego na seks-zabawki nie czyni cię kobiecym czy męskim - po prostu czyni cię bardziej wszechstronnym partnerem seksualnym.

P: Co możemy zrobić, jeśli nasz partner nie jest otwarty na to doświadczenie?
Jeśli Twój partner odrzuca pomysł używania zabawki seksualnej bez uprzedniego wypróbowania jej, zastanów się dlaczego. Często brak otwartości wynika z fałszywych informacji o tym, co to znaczy wprowadzić zabawkę seksualną do swojego związku. Na przykład, niektórzy ludzie mylnie uważają, że jeśli wykonują wystarczająco dobrą pracę, ich partner nie chciałby mieć zabawki seksualnej. Inni mogą obawiać się, że zabawka seksualna "zastąpi" ich lub znieczuli ich partnera od ludzkiego dotyku. Żadna z tych obaw nie jest oparta na dowodach, a w rzeczywistości badania pokazują, że używanie zabawki seksualnej może poprawić ogólną satysfakcję seksualną w związku. Kiedy zrozumiesz strach partnera przed wprowadzeniem zabawki seksualnej, będziesz w stanie stłumić jego specyficzne lęki.

P: Co zrobić, jeśli Twój partner waha się przed wprowadzeniem zabawek seksualnych z powodu chronicznego bólu?
Po pierwsze, należy potwierdzić ich wahanie. Wiele osób z przewlekłym bólem ciężko pracowało nad znalezieniem takich sposobów uprawiania seksu, które minimalizowałyby ból, więc ma to sens, że nie skaczą na szansę wprowadzenia nieznanego do swojego życia seksualnego. Dobrą wiadomością jest to, że na dzisiejszym rynku istnieje wiele zabawek zaprojektowanych specjalnie dla różnych ciał, w tym dla tych z przewlekłym bólem - znalezienie tej, która działa dla Ciebie i Twojego partnera może zająć tylko chwilę. Na początku polecam inwestowanie w zabawki, które stymulują zewnętrznie, ponieważ przewlekły ból związany z seksem jest zazwyczaj związany z penetracją. Zabawka taka jak Smart Wand 2, na przykład, jest stworzona do masażu wielu stref erogennych na ciele, w tym szyi, rąk, nóg, pleców i innych. W zależności od rodzaju przewlekłego bólu, z którym zmaga się Twój partner, najpierw zbadaj za pomocą Smart Wand 2 ich "bezpieczne strefy", pomagając im przyzwyczaić się do odczuć i doświadczeń związanych z zabawką, zanim spróbujesz czegoś, co może wywołać dyskomfort. Jeśli Ty i Twój partner zdecydujecie się później na wprowadzenie zabawek penetrujących, upewnij się, że używasz bezpiecznego dla ciała lubrykatu, który pomoże im w walce z plewami, tarciem i dodatkowym dyskomfortem.

P: Czy powinienem używać zabawek, których lubię używać na sobie z partnerem? Albo innych?
Nie ma nic złego w przedstawieniu partnerowi seksualnej zabawki, którą kochasz! Oni mogą ją kochać, ale bądźcie otwarci na to, że ich ciało szuka czegoś nieco innego. Zabawki LELO są wspaniałe do dzielenia się z partnerami, ponieważ ta sama zabawka ma wiele ustawień intensywności i pulsacji, tak że jeden z partnerów może cieszyć się lekką, powolną stymulacją, podczas gdy drugi woli twardy, trwały ruch masażu. Dzieląc się zabawkami, pamiętaj tylko, aby je wyczyścić, zanim Twój partner użyje ich za każdym razem. Alternatywnie, umieść prezerwatywę na zabawce, aby ułatwić jej czyszczenie, i zmieniaj prezerwatywy pomiędzy użyciami, aby zapobiec infekcji.

P: Jakiego języka mogę używać w rozmowie o zabawkach seksualnych z moim partnerem?
Wprowadzając zabawki do seksu z partnerem, zawsze sugeruję wzmocnienie tego, jak wielkie będzie to doświadczenie dla związku. Zbyt często ludzie wchodzą w te rozmowy, mówiąc o tym, czego im brakuje, co może sprawić, że ich partner zareaguje niepokojem i niepewnością. Zamiast podchodzić od deficytowego sposobu myślenia, niech twój partner wie co ekscytuje ciebie o pomyśle, i jak ty czujesz zabawka będzie łączyć dla wszystkie stron zaangażowanych. Ponadto, kiedy wprowadzasz zabawkę seksualną, nie musisz być czarno-biały w tej kwestii; wprowadzenie zabawki może odbywać się powoli, z ciekawością i eksploracją. Jeśli po kilku minutach eksploracji, Ty lub Twój partner poczujecie się niezręcznie, to w porządku! Powoli i daj sobie czas na znalezienie odpowiedniej zabawki (zabawek) dla Twojego zespołu erotycznego. Jeśli Twój partner jest otwarty na ten pomysł, przeglądaj zabawki online lub w sklepie razem, czyniąc to doświadczenie wspólnym wysiłkiem.

P: Nie mogę osiągnąć orgazmu poprzez seks penetracyjny; jaki jest najlepszy produkt do orgazmu?
Nie jesteś sam! Właściwie, około 75% osób z sromem nie może osiągnąć orgazmu poprzez samą penetrację, więc możesz być pewna, że nie ma absolutnie nic złego z tobą i twoim ciałem. Jesteś bardziej prawdopodobne, że doświadczysz orgazmu poprzez stymulację łechtaczki, więc poszukaj wibratora, który jest wykonany do masażu zewnętrznego. Nie oznacza to oczywiście, że nie możesz dalej uprawiać penetrującego seksu. Wiele osób lubi łączyć stymulację łechtaczki z seksem penetracyjnym, albo z pomocą partnera albo zabawki. Jeśli to brzmi dla Ciebie przyjemnie, spróbuj zabawki takiej jak TIANI 3, która jest przeznaczona dla par. Po prostu umieść jedną rękę wewnątrz pochwy, a drugą rękę na łechtaczce. TIANI 3 jest na tyle mały, że nadal będzie miejsce na penetrację pochwy penisem, palcami lub zabawką, podczas gdy Twoja łechtaczka nadal będzie odbierać przyjemność.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz