Post

Trzy rady jak uprawiać więcej seksu

.

Są setki artykułów na temat lepszego seksu. Napisaliśmy wiele własnych. W końcu, w LELO, jesteśmy dumni z jakości i ilości. Ale co jeśli, tylko ten jeden raz, to ilość była problemem, a nie jakość? A co jeśli seks, który uprawiasz jest w porządku, kiedy to się dzieje, ale chcesz go więcej?

Porady jak uprawiać więcej seksu

Może problemem nie jest seks. W większości przypadków nasi klienci opisują, że tak nie jest. Problemem jest często stres w szerszym związku. Są to te same stresacje, które sprawiają, że myśl o seksie jest stresująca, i to właśnie powstrzymuje cię przed nią.

Jeśli twój umysł jest pełen strachu przed osądem, przed krytyką, jeśli jesteś pod presją, zraniony w jakiś sposób, fizycznie lub emocjonalnie, kiedy uprawiasz seks, może to uniemożliwić ci korzystanie z niego i możesz go całkowicie uniknąć.

Zagadnienia, które pojawiają się podczas seksu, są na ogół tłumaczeniami problemów spoza płci. Jeśli Twój partner jest krytyczny lub nie wspiera się podczas seksu, jest bardzo prawdopodobne, że będą one takie same w szerszym związku, i na odwrót. To, kim jesteśmy w sypialni, jest tą samą osobą, która jest poza nią, więc jeśli jest problem z seksem, często można go rozwiązać poza nim. 

Sprawy seksualne to sprawy związane ze związkiem. Często są one takie same, odkładając na bok wszelkie problemy fizjologiczne, które mogą hamować częstotliwość, z jaką uprawia się seks. Jeśli chcesz uprawiać więcej seksu, to zacznij od zajęcia się tymi szerszymi problemami w związkach. Nie ma sensu oczekiwać więcej seksu, jeśli nie czujesz się emocjonalnie komfortowo w związku. Aby uprawiać więcej seksu, musisz najpierw zająć się tymi sprawami, które nie są związane z seksem. 

W końcu więcej seksu jest często wynikiem silniejszego i lepszego związku emocjonalnego, a nie seksualnego. Zamiast skupiać się na samym seksie, przenieś swoją uwagę na szerszy związek z partnerem i może się okazać, że wraz z nim poprawia się twój seks.

Są trzy sposoby, na które można poprawić ilość seksu, który uprawiasz. Właściwie, jest ich niezliczona ilość, ale te trzy są tymi, które prowadzą do najszybszych rezultatów.

Bądź mniej krytyczny

Bądź mniej krytyczny

Ciężko jest uniknąć krytyki, gdy mówisz o sprawach głęboko osobistych i intymnych, nawet z kimś, komu ufasz. Ale ważne jest, aby nauczyć się mówić o swoich uczuciach w mniej krytyczny sposób. Trzeba podchodzić do komunikowania o swoich uczuciach z szacunkiem, bez poczucia ataku na komunikację z partnerem. Nie ma to na celu poniżania lub unieważniania tego, co czujesz, a jedynie oznacza, że jeśli w dyskusji o swoich potrzebach weźmiesz pod uwagę, istnieje większe prawdopodobieństwo, że zostaną one zaspokojone. W przeciwnym razie możesz stracić punkt widzenia, a uczucia każdego z uczestników mogą zostać zranione.

Nie potępiaj

Jest to związane z tym pierwszym punktem, ale zdolność do proszenia o więcej seksu może być postrzegana jako osąd lub nawet protekcjonalne. Trudno tego nie robić, a potrzeba dużo samoświadomości. Spoglądanie w dół nie zwiększa prawdopodobieństwa zwiększenia ilości seksu, który uprawiasz. Oczywiście, twój partner też musi być tego świadomy, kiedy do ciebie mówi.

Bądź obecny

Bycie obecnym jest niejasnym terminem, który stosujemy w odniesieniu do bycia związanym z sytuacją i ludźmi w niej przebywającymi. Polega ono na zwracaniu uwagi na sytuację swoją i partnera. Jeśli nie jesteś zaręczony ze swoim partnerem, nie łączysz się dobrze i nie będziesz obecny. To sprawi, że poczujesz się mniej skłonna do seksu. Spróbuj po prostu odłożyć na bok elektronikę i rozpraszanie uwagi, i pozwolić sobie na to, abyście się ze sobą zetknęli, kiedy dyskutujecie o swoich sprawach i kiedy jesteście intymni. Bycie obecnym jest kluczem do tego, co jest dobre w seksie, i wymaga pracy - ale ta praca zawsze przynosi korzyści.

Skupienie się na tych zagadnieniach poza płcią przyniesie natychmiastowe korzyści w ramach seksu. I wszystkie obszary twojego życia, w rzeczywistości. Im bezpieczniej się czujesz i im bardziej komfortowo czujesz się bezbronna wobec swojego partnera, tym częściej będziesz intymna.

 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz